43.Altın Kelebek Ödülleri Sahiplerini Buldu! ~ 14.11.2016

Hürriyet okurlarının oyları ile belirlenen ve 30 dalda verilen Altın Kelebek Ödül töreni, Okan Bayülgen ve Pelin Akil'in sunumu ile gerçekleşti. Altın Kelebek'te dün akşam ödül heyecanı yaşandı. Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gece bu yıl da “Pantene Altın Kelebek Ödülleri” adıyla düzenlendi. Televizyon ve müzik dünyasının en prestijli ödül töreni "Pantene Altın Kelebek Ödülleri" görkemli bir geceyle sahiplerini buldu. Yıldızlar geçidindeki törene, Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, müzik ve televizyon dünyasının ünlü isimleri katıldı.
Ödül töreni öncesinde Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, müzik ve televizyon dünyasının ünlü isimleri kırmızı halıda boy gösterdi. Saat 19.00’da kokteylle başlayan gecede Cengiz Semercioğlu, Ece Sükan, Sibel Arna, Onur Baştürk, Pantene Saç Stilisti Önder Tiryaki davetlilerle kırmızı halıda röportaj yaptı.

Barış Arduç Ve Kiralık Aşk Ekibi de Bu güzel gecede oradaydılar..

En İyi Komedi Erkek Oyuncu: BARIŞ ARDUÇ

En İyi Komedi Kadın Oyuncu: Elçin Sangu

En İyi Komedi Dizisi: Kiralık Aşk

En İyi Komedi Erkek Oyuncu Dalında Ödülü Cüneyt Arkının elinden alan BARIŞ ARDUÇ başarısını kanıtladığı gibi Cüneyt Arkının Elini öperek Tüm Salondan coşkulu bir alkış ile Saygısını,terbiyesini,mütevaziliğinide bir kez daha göstermiş oldu.  Ve bir kez daha sevenlerinin gururu ve sevgini daha da perçinleştirdi..Aynı zamanda bu güzel hareketi ile dün gece Sosyal Medyada yine en çok konuşulan isim BARIŞ ARDUÇ oldu..

İyiki VArsın BARIŞ ARDUÇ..