GQMOTY 2016 Yılın Konuşulan Adamı Barış Arduç Oldu! ~ 19.03.2017

GQ Türkiye, 2016’da başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 21 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de bu yıl beşinci kez düzenlenen “GQ Türkiye Men of the Year” ödül töreni 15 Şubat Çarşamba akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşti.
 
Simge Fıstıkoğlu ve Cem Yılmaz’ın sunduğu gecede, “Cesur ve Güzel” dizisindeki performansıyla hayranlarını ekran başına toplayan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ödülünü usta oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın elinden alırken En Sevilen TV Karakteri Ödülü’nü müzisyenliğiyle kitleleri; jüri üyesi olduğu TV programındaki performansıyla bütün Türkiye’yi etkileyen Gökhan Özoğuz’a ise geçtiğimiz yıl GQ Men Of The Year’da Yılın Adamı Ödülü’nün sahibi olan Cem Yılmaz  takdim etti. Cem Yılmaz esprileriylegeceye katılanlara eğlenceli anlar yaşattı.
 
Yılın Konuşulan Adamı Ödülü’nün sahibi Barış Arduç, ödülünü mütevazi kişiliği, usta oyunculuğu, örnek aile yaşansıtısıyla kendine hayran bırakan Mehmet Aslantuğ‘dan aldı. Geceye katılamadığı için çektiği bir videoyla törene katılanlara seslenen Yılın Uluslarası Starı Mert Alaş’ın ödülünü ise yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy  teslim aldı.
Kaynak: RaniniTv
Barış Arduç mutevazi kişiliği,efendiliği ile GQMOTY gecesinin ilgi odağı olmakla birlikte Kırmızı halının en şık beyefendilerinden birisi oldu.Barış Arduç geceye menajeri Ahmet Koraltürk ile birlikte katıldı.Gökhan Özoğuzun şarkısı eşliğinde ödül alan herkesin kamera arkası eğleceli klibide gecenin ilgi odağıydı.Bu klipte Barış Arduçun eğlenceli anları ve futbol,basketbola olan ilgisi de gözlerden kaçmadı.
Nice başarılar ile dolu yıllara ve ödüllere Barış Arduç...